REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Fredzia (suczka)


Tina (suczka)


Łobuz (piesek)


Tosia (suczka)


Gutek (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Balbina, suka, 5 lat wstecz

Balbina (ID: 970) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:42, 14.02.2015 | Aktualizacja: 21:52, 15.07.2015
Ogłoszenie dodane przez: dariaBalbina


Gatunek: pies
ID: 970
Imię: Balbina
Płeć: suczka
Wiek: 5 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Balbina przybyła do schroniska w lipcu 2010 roku wraz z rodziną. W sumie było ich 9, w schronisku zostały cztery: Balbina, Nana, Nugat i Nelson). Razem bawili się znakomicie, ale ich życie od tamtej pory biegnie z dala od człowieka. Mieszkały w izolatkach, gdzie rzadko mają możliwość kontaktu z człowiekiem. Balbina jest więc nieco nieufna, nie da się jej przyjacielsko uścisnąć ;-)
Jest to jednak nieufność, którą prawdopodobnie łatwo będzie skruszyć.
Często ciekawość przeważa nad strachem i Balbina chętnie zbliża się do wolontariuszy, zwłaszcza od kiedy przebywa na luzie (wiosna 2011 roku).
Nic nie stoi w miejscu! Także Balbina robi postępy i od kilku tygodni poznaje w końcu świat za murami schroniska. Jeszcze niepewna, coraz większą radość czerpie z wąchania leśnych zapachów!
Balbina jest średniej wielkości psem o pięknym umaszczeniu, młodym i ciekawym życia, innego życia niż za murem schroniska....

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Daria daria_szy@tlen.pl; 602 480 703
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć je dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, kastracja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.
Adres:
ul. Strużańska 15
Józefów
05-119 LegionowoWięcej zdjęć: