REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Mówka (suczka)


Gonzo (piesek)


Barry (piesek)


Słomka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Funia, suka, 1 rok wstecz

Funia (ID: 967) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:33, 13.02.2015 | Aktualizacja: 22:19, 31.05.2015
Ogłoszenie dodane przez: dariaFunia


Gatunek: pies
ID: 967
Imię: Funia
Płeć: suczka
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
Funia to młodziutka (około roku), malutka sunia. Jest bardzo łagodna, ale płochliwa. Boi się ludzkiego dotyku, widać, że nie zna szelek, smyczy. Wszystko to jednak można zmienić - nasza Puchatka daje się wziąć na ręce nawet nieznajomej osobie, a w towarzystwie innych, śmielszych psów dzielnie spaceruje pod warunkiem, że ludzie nie zwracają na nią zbyt dużej uwagi i nie onieśmielają jej spojrzeniem.
Na spacerze Funia nas zaskoczyła - rozluĹşniona szczeka i powarkuje na nieznane, mijane suczki! Jednak bez problemu w boksie dogadywała się ze swoją siostrą. Prawdopodobnie byłaby w stanie zaakceptować każdego samca, co do suczek jesteśmy pełni wątpliwości. Nie znamy jej stosunku do kotów.
Funia może mieszkać w domu z dziećmi pod warunkiem, że są one spokojne i nauczone kontaktu ze zwierzętami. Jest bardzo delikatna, łagodna i natarczywe pieszczoty mogłyby pogłębić jej strach.
Szukamy Funi spokojnego, kochającego domu, najlepiej z psim towarzyszem.

Kontakt w sprawie adopcji:
Wolontariuszka Klaudia: 512 237 880
Wolontariuszka Małgośka: 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.Więcej zdjęć: