REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tina (suczka)


Łobuz (piesek)


Tosia (suczka)


Fredzia (suczka)


Gutek (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Riko, pies, 4 lata wstecz

Riko (ID: 962) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:21, 26.01.2015 | Aktualizacja: 20:57, 27.09.2015
Ogłoszenie dodane przez: dariaRiko


Gatunek: pies
ID: 962
Imię: Riko
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Riko to młody (3-4 lata), energiczny psiak w średnim rozmiarze (ok. 15 kg) i o atletycznej budowie ciała.

Jest ciekawski, skupiony na człowieku i otwarty w stosunku do nowo poznanych osób. Uwielbia ludzi i widać, że wizyty wolontariuszy i spacery z nimi sprawiają mu ogromną przyjemność. Chodzenie na smyczy ma dobrze opanowane - nie znamy jego historii, ale sprawia wrażenie psa, który miał kiedyś dom i właściciela, który go wyprowadzał.

Riko mieszkał w boksie z suczką, z którą bardzo dobrze się dogadywał. Stosunek do psów to prawdopodobnie kwestia indywidualnych przypadków (wiemy, że z niektórymi psami w schronisku nie lubi się).

Jest bardzo łagodny. Nadaje się jako towarzysz do starszych dzieci (w przypływie radości skacze dopominając się o pieszczoty, stąd nie polecamy go dla bardzo małych dzieci).

Wykazuje dużą chęć współpracy z człowiekiem, w związku z czym, przy przemyślanym i konsekwentnym prowadzeniu, nowi właściciele nie powinni mieć większych problemów z wypracowaniem u niego pożądanych nawyków.

UWAGA!!! Riko świetnie wspina się po parkanach i różnego rodzaju ogrodzeniach! Z tego powodu nadaje się raczej do mieszkania lub do domu, gdzie będzie przebywał na zewnątrz jedynie pod czujnym okiem człowieka.

płeć: pies
wielkość: średni/mały
ur. ok. 2012
sterylizacja: bd

kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Magda - magda.piatk@gmail.com 605-652-556
wolontariuszka Klaudia 512 237 880

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po-adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Więcej zdjęć: