REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tuptuś (piesek)


Barry (piesek)


Słomka (suczka)


Gonzo (piesek)


Mówka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - JELCYN, pies, 3 lata wstecz

JELCYN (ID: 915) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 14:59, 05.09.2014 | Aktualizacja: 22:46, 22.04.2016
Ogłoszenie dodane przez: izaJELCYN


Gatunek: pies
ID: 915
Imię: JELCYN
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
W schronisku otrzymał imię JELCYN.
Do schroniska trafił w kwietniu 2014. Wyglądał dość groĹşnie. Średnio-duży, wilkowaty, że śladami po psich bójkach. Ma około 2 - 3 lat. W boksie zamieszkał z trzema psimi dziewczynami i dogadał się z nimi, ale bardzo groĹşnie obszczekiwał wszystkich psich sąsiadów. Nic dziwnego, że podchodziliśmy do niego ostrożnie. Najpierw były przysmaki, okazało się, że nie umie zjadać ich delikatnie i trzeba uważać na palce. Potem spacerek. I od tej chwili same pozytywne zaskoczenia. Jelcyn gdy jest poza boksem traci cały swój groĹşny look. Idzie na smyczy grzecznie, nie interesują go psy w innych boksach, w trakcie przechodzenia przez schronisko podwórko małe psy biegające luzem, otoczyły go i obszczekały, a Jelcyn … Nic! Obwąchiwał trawę Chodzi na smyczy bardzo ładnie, lubi głaskanie, drapanie i już przy drugim spotkaniu rozdaje całusy. Nie wiemy jak układało się mu życie wcześniej, pewnie różnie, widać jak się czasem wzdrygnie ze strachu, gdy ludzka ręka zbyt gwałtownie zbliży się do niego, ale ma olbrzymią potrzebę ufania człowiekowi i w mig przełamuje te zadawnione lęki. W przeciwieństwie do łapczywego połykania przysmaków, bardzo delikatnie bawi się z człowiekiem.
Dzięki swej energii i stosunkowi do człowieka w boksie, w którym mieszka zaczyna pełnić funkcję „terapeuty” trzech starszych nieufnych suczek. Patrząc na niego uczą się, jak może być fajnie gdy można położyć się obok człowieka, przytulić i bawić.
To wspaniały Pies. Liczymy, że najdzie go równie wspaniały Dom.

płeć: pies
ur. ok. 2011-2012 (?)
wielkość: duży
kastracja: bd

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Agnieszka 665-630-639
wolontariuszka Małgośka 608-315-461

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Więcej zdjęć: