REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Gutek (piesek)


Tina (suczka)


Łobuz (piesek)


Tosia (suczka)


Fredzia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Morfinka, suka, 3 lata wstecz

Morfinka (ID: 837) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:01, 13.05.2014 | Aktualizacja: 11:01, 16.01.2015
Ogłoszenie dodane przez: dariaMorfinka


Gatunek: pies
ID: 837
Imię: Morfinka
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Morfinka jest miniaturowym owczarkiem niemieckim, ta szczuplutka sunia ledwo bowiem sięga kolana. Tymczasem zarówno wyglądem, jak i zachowaniem przypomina swojego dalekiego psiego kuzyna z rasy pracującej. Jest w schronisku od niedawna, jest spokojnym psem i łagodnym, lecz wydaje się też nieco lękliwa. Sunia jest jeszcze młodym psem, u którego należałoby wzmocnić pewność siebie. W stosunku do ludzi jest delikatna i podporządkowana, nie wykazuje agresji. Na spacerach nie ciągnie, grzecznie chodzi na smyczy, lecz nerwowo (głośnym szczekaniem) reaguje na inne - obce - psy oraz niepokojące dĹşwięki. Może to kwestia przyzwyczajenia, a może wychodzi z założenia: Jestem nieduża, chudziutka, to muszę dodać sobie nieco animuszu. Ze swoim kolegą z boksu dogaduje się doskonale. Morfinka czeka na swojego człowieka w sektorze C.

płeć: sunia
ur. 2011
wielkość: średnia
kastracja: nie

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Daria 602 480 703 daria_szy@tlen.pl
wolontariuszka Małgośka 608 315461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: