REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Maks (piesek)


Klara (suczka)


Dixie (suczka)


Bajt (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - RUBERT, pies, 4 lata wstecz

RUBERT (ID: 812) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 15:14, 22.04.2014 | Aktualizacja: 22:16, 09.02.2015
Ogłoszenie dodane przez: izaRUBERT


Gatunek: pies
ID: 812
Imię: RUBERT
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Rubert to dość duży, silny, kilkuletni psiak. Na pierwszy spacer w naszym schronisku wyszedł ubrany w masywne szelki, a wolontariusze byli przygotowani na "wyrywanie" ręki. Jednak znajomość z Rubertem okazała się miłą niespodzianką - chociaż w boksie jest bardzo zainteresowany człowiekiem, skacze i potrafi zalizać każdego, w lesie idzie grzecznie przy nodze jak stonowany pan w średnim wieku. Jest łagodny, nie znamy jego podejścia do dzieci, ale nie jest polecany jako towarzysz dla najmłodszych ze względu na potencjalną siłę. Dobrze dogaduje się z dużą suczką, z którą mieszka w boksie. Jego stosunek do psów jest nieznany, chociaż blizny w okolicach uszu wskazują na przeszłe konflikty. Rubert szuka domu najlepiej z ogrodem (chociaż poradzi sobie także w mieszkaniu, jeśli będzie miał zapewnione odpowiednio długie spacery). Ma zadatki na kanapowego leniucha.

płeć: pies
ur. ok. 2010 (?)
wielkość: duży
kastracja: tak

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Klaudia 512 237 880
wolontariuszka Małgośka 608 315 461

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.

Adres:
ul. Strużańska 15
Józefów
05-119 Legionowo
Więcej zdjęć: