REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Gonzo (piesek)


Barry (piesek)


Słomka (suczka)


Tuptuś (piesek)


Mówka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - KALINKA, suka, 4 lata wstecz

KALINKA (ID: 768) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 12:19, 09.04.2014 | Aktualizacja: 20:34, 16.06.2014
Ogłoszenie dodane przez: izaKALINKA


Gatunek: pies
ID: 768
Imię: KALINKA
Płeć: suczka
Wiek: 4 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Pod koniec paĹşdziernika 2012 roku w jednym z wielu boksów schroniska przy Strużańskiej zamieszkały dwa kolejne bezdomne psy. Jeden z nich, niezwykle przystojny Kortino bardzo szybko znalazł swój dom. A Kalina ? Początkowo chowała się w budzie i nawet nie wiedzieliśmy jak wygląda. Potem przeniesiono ją do boksu położonego wgłębi sektora ... i znowu nie było jej widać. Ale cały czas pamiętaliśmy o niej... I nadszedł Nowy Rok, kiedy nareszcie znaleĹşliśmy dla niej czas ! Kalina poszła na spacer !! Początkowo miała wiele wątpliwości: iść ? czy nie iść ? Ale na szczęście był z nią współlokator - niezastąpiony Timon, który pokazał jej drogę do lasu :) Timon już dawno pojechał do swojego domu, a Kalinka nadal mieszka za schroniskowymi murami. Obecnie mieszka w sektorze D z psem o imieniu Zorek.
Poza tym to baaardzo wesoła i pocieszna sunia. Na pewno potrzebuje domu w którym będzie pełnoprawnym członkiem rodziny bo jedyne czego Kalinka potrzebuje to obecności człowieka. Na spacerach całym swoim ciałem pokazuje jak bardzo się cieszy na widok człowieka, co chwila wywraca się na plecy i prosi o głaskanie! Uwielbia wszystkie pieszczoty, głaskanie, drapanie, mizianie. Grzecznie tez znosi zabiegi pielęgnacyjne. To super pozytywny pies! A poza tym ma śliczny uśmiech :) Aż dziwne, że jeszcze nikt nie zakochał sie w tym usmiechu...

płeć: sunia
ur. ok. 2010 r.
wielkość: średnia
kastracja: tak

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Anka arutkowsk@o2.pl, 603 762 594
wolontariuszka Małgośka 608 315 461
wolontariuszka Iza 508 373 398

W trosce o przyszłość naszych podopiecznych zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej, którą wolontariusze chętnie udostępnią.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.
Więcej zdjęć: