REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Mówka (suczka)


Tuptuś (piesek)


Gonzo (piesek)


Barry (piesek)


Słomka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - GUCIA - KAMYCZEK, suka, 6 lat wstecz

GUCIA - KAMYCZEK (ID: 764) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 11:07, 09.04.2014 | Aktualizacja: 14:49, 14.11.2014
Ogłoszenie dodane przez: izaGUCIA - KAMYCZEK


Gatunek: pies
ID: 764
Imię: GUCIA - KAMYCZEK
Płeć: suczka
Wiek: 6 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Gucia mieszka przy Strużańskiej 15 od kwietnia 2007 r. Znana jest wolontariuszom od 2010 r. Wtedy mieszkała w pomieszczeniach pawilonu biurowego. Był tam taki pokój z fotelami i kanapą, na których zwykle wylegiwało się kilka sierot. Wśród nich była Gucia. I jak to bywa z wychowankami schroniska, przed człowiekiem czmychała z zasmucającą determinacją ... Potem był remont i "zniknął" pokój z fotelami i kanapą ... Gucia nadal trzymała się okolic biura. Często wygrzewała się w promieniach słońca na dachu budy.. Ale tzw. "luz" nie jest najlepszym miejscem, łatwo bowiem o psie nieporozumienia ... I tak w 2012 r. Gucia zamieszkała w boksie, razem z Noskiem. Od jesieni 2012 mieszkają w sektorze C, vis a vis stodoły, w C15. Teraz ten boks to jest ich "cały świat" Możesz wnieść w ich życie trochę kolorów swoimi odwiedzinami . Gucia od niedawna chodzi na spacery, stała się bardziej ufna oraz na otwarta na kontakty z ludĹşmi i innymi psami.

płeć: suczka
ur. ok.
wielkość: duża
kastracja: info wkrótce

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Małgośka: 608 315 461
wolontariuszka Dorota: dorotabujwid@wp.pl

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Więcej zdjęć: