REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Brązer (piesek)


Szogun (piesek)


Nutka (suczka)


Ama (suczka)


Luisia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - EMMA, suka, 5 lat wstecz

EMMA (ID: 745) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 11:20, 08.04.2014 | Aktualizacja: 15:17, 08.07.2014
Ogłoszenie dodane przez: izaEMMA


Gatunek: pies
ID: 745
Imię: EMMA
Płeć: suczka
Wiek: 5 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
W 2011 r. ktoś tak napisał o tej suni:
"Emma... Nie jestem pewna, czy wychowała się w schronie ale chyba tak... widząc jaki dystans utrzymuje w relacjach z ludźmi.. Nigdy nie podeszła. Ostatnio podejrzałam ją jak ona podglądała inne psiaki przychodzące po smakołyki... Jest śliczna. A na zdjęciach prawie zawsze "nieobecna"..."

Latem 2013 r. tak o Emmie napisała Ania:
"Są ulotne chwile gdy zbliża sie do ludzi jednak niewielu miało okazję ją poznać, Emma jest tak skuteczna w swym życiu w cieniu nieufności już częsciej można zobaczyć jej towarzyszkę Szeri gdyż jest wieksza i częściej wychyla pyszczek z budy. Emma gdy nie ma wokół tłumu ludzi i w schronisku zalega cisza ona nieśmiało wychodzi z budy i jeśli nie spłoszysz jej nierozważnym gestem możesz na nią patrzeć, jest jak jeden z wielu delikatnych ''psich'' motyli które ukrywają się w cieniach bud. Piękna, ostatnio padał deszcz ja a miałam wspaniałą chwilę by móc pokarmić ja parówkami które ostrożnie brała mi z ręki, brak innych psów i ludzi znacznie ułatwia kontakt, lecz takie chwile zdarzają się niezmiernie rzadko. Ona nie szuka towarzystwa ludzi choć to nie znaczy że nie tęskni..."
A skoro Emma nie szukała towarzystwa, to ktoś wziął sprawę w swoje ręce i postanowił pokazać suni taki kawałek świata, którego jeszcze nigdy nie widziała.
Delikatnie głaskana, rozpraszana smakiem parówek, została ubrana w szeleczki i zaniesiona tam, gdzie mur nie zasłania horyzontu :)
Czy jej się podobało ?
hmmm ... dobre pytanie ! pewnie sprawdzimy przy okazji następnego spaceru ;)

płeć: sunia
ur. ok. 2009 r. (?)
wielkość: mała/średnia
kastracja: tak

Kontakt dla osób, które chciałyby poznać Emmę:
wolontariuszka Ania 698 307 526 clio255@wp.pl
wolontariuszka Małgoska 608 315 461
wolontariuszka Dorota dorotabujwid@wp.pl
Więcej zdjęć: