REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Dixie (suczka)


Bajt (piesek)


Klara (suczka)


Maks (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Za Tęczowym Mostem (*) - Barry, pies, 5 lat wstecz

Barry (ID: 692) - Za Tęczowym Mostem (*)


Data dodania ogłoszenia: 21:26, 21.03.2014 | Aktualizacja: 11:58, 22.09.2014
Ogłoszenie dodane przez: malgorzataBarry


Gatunek: pies
ID: 692
Imię: Barry
Płeć: piesek
Wiek: 5 lat

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
Bary to pies początkowo w ogóle nieprzystępny. Nie znamy jego historii. Nie mamy pojęcia, jaką drogą trafił do schroniska ... Co go w życiu spotkało i jacy ludzie ... Mieszka na Strużańskiej od stycznia 2012.

Przez parę miesięcy w ogóle nie chodził na spacery. Każdy się go bał. Samo zbliżenie się do jego krat, spojrzenie na niego prowokowało jego agresywne zachowania. Potrafił kłapać zębami na pracowników, i kiedyś nieĹşle chapsnął (na szczęście przez kurtkę i sweter) pewnego nieznanego mu człowieka, który miał nadzieję zabrać Barego na pierwszy spacer. Bary dał jednak odpór...

Chyba dopiero pani Ania* skutecznie zagięła na niego parol ;) A robiła to, co robi się dla takich psów. Poza tym, że karmiła (co jest niezwykle ważne dla każdego psa!), to odwiedzała go i siedziała z nim. Muskała dłonią, aż Bary dał się pogłaskać. I "groĹşny" pies zaufał człowiekowi.
To pani Ania była z Barrym na pierwszym a potem i na kolejnym :) spacerze.
Potem Bary zaskarbił sobie sympatię wolontariuszy - miłośników psów z charakterem ;)

Ostatnio Bary jest niemal nie do poznania!

Ma grono swoich wielbicieli. Chodzi regularnie na spacery, na których do zdjęć pozuje. Czasem baraszkuje w śniegu ja szczeniak ;)

Szukamy osób, które mogłyby poświęcić swój czas i chęci na pomoc w całkowitej socjalizacji Barrego. Muszą to być jednak doświadczeni z psami ludzie. Dokończmy dzieła, które w tak piękny sposób rozpoczęła pani Ania.
Więcej zdjęć: