REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Era (suczka)


Kasztan (piesek)


Mokka (suczka)


Bessi (suczka)


Miko (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - BAJA, pies, 5 miesięcy wstecz

BAJA (ID: 641) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:03, 20.11.2013 | Aktualizacja: 12:12, 21.02.2014
Ogłoszenie dodane przez: izaBAJA


Gatunek: pies
ID: 641
Imię: BAJA
Płeć: piesek
Wiek: 5 miesięcy

Status: Ma Dom.

Charakter:
6 maluchów urodziło się na Mazurach na jednej z działek letniskowych. Właściciel posesji na której przebywały odgrażał się zabiciem niechcianych szczeniaków. Dzikie ok.3 mies. maluchy zabrali letnicy, którzy mieli niedaleko działkę, przywieziono je do Warszawy. Tymczasowo zamieszkały na jednej z posesji na warszawskim Gocławku. Śpią w domu, ale w ciągu dnia mnóstwo czasu spędzają na dworze. Nadal są bardzo nieufne w stosunku do obcych, z uwagi na zajęcia opiekunki nikt nie jest w stanie poświęcić im wystarczająco dużo czasu i uwagi.
Jednym ze szczeniaków, które szukają domów jest BAJA.
BAJA - to wspaniała miśkowata sunia ;)) Jest największa w miocie, już teraz sięga do kolan, a na pewno jeszcze podrośnie. To idealny typ dla miłośników dużych miśków ;))
W stosunku do osób które zna i którym ufa jest spokojna, miła i bardzo łagodna, uwielbia zabawy ze smakołykami. Najchętniej spędzałaby cały dzień w ciepełku :)
Jest bardzo pojętna i szybko się uczy. W stosunku do obcych ludzi zachowuje ogromny dystans, potrzebuje trochę czasu żeby się przyzwyczaić i zaufać. Warto jej jednak poświęcić czas i uwagę. Osoba, która da jej dom zyska wspaniałego towarzysza.
Więcej zdjęć: