REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Klara (suczka)


Maks (piesek)


Dixie (suczka)


Bajt (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - FIFI, suka, 5 miesięcy wstecz

FIFI (ID: 639) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:47, 20.11.2013 | Aktualizacja: 19:12, 07.12.2013
Ogłoszenie dodane przez: izaFIFI


Gatunek: pies
ID: 639
Imię: FIFI
Płeć: suczka
Wiek: 5 miesięcy

Status: Ma Dom.

Charakter:
6 maluchów urodziło się na Mazurach na jednej z działek letniskowych. Właściciel posesji na której przebywały odgrażał się zabiciem niechcianych szczeniaków. Dzikie ok.3 mies. maluchy zabrali letnicy, którzy mieli niedaleko działkę, przywieziono je do Warszawy. Tymczasowo zamieszkały na jednej z posesji na warszawskim Gocławku. Śpią w domu, ale w ciągu dnia mnóstwo czasu spędzają na dworze. Nadal są bardzo nieufne w stosunku do obcych, z uwagi na zajęcia opiekunki nikt nie jest w stanie poświęcić im wystarczająco dużo czasu i uwagi.
Fifi jest jedną z 5 rodzeństwa, które szukają domów.
FIFI - to prawdziwa burza emocji! Jest radosna, szalona i ciekawska. Jest bystrą i pojętną sunią, podczas zabaw ze smakołykami bardzo szybko się uczy
Czasami lubi tylko coś ukraść, ale nigdy niczego nie pogryzła. Bardzo lubi być głaskana i przytulana.To mądra, kochana i wesoła sunia.
Swoim tymczasowym opiekunom pozwala zrobić ze sobą wszystko, niestety w stosunku do obcych ludzi jest jeszcze dość nieufna, ale trudno się dziwić - sunia jest młodziutka a już tyle przeżyła:( Potrzebuje czasu, uwagi i mądrej miłości- ale warto, bo Fifi to wspaniała sunia.

Psiaki mają ok. 5 miesięcy. Zostały dwukrotnie odrobaczone i zabezpieczone na kleszcze.
Chcemy im znaleĹşć domy najlepsze z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
607 288 895 (od pon do pt po godz.16)
agnieszka.nojszewska1@gmail.com

Maluchy szybko dorastają, trzeba je wychować na mądre i dobre psy. Adoptując psa bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Ĺťaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa. Zwierzę nie jest rzeczą.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja w odpowiednim wieku.

Nie wydajemy psów na łańcuch ani do budy !
Więcej zdjęć: