REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Gonzo (piesek)


Tuptuś (piesek)


Barry (piesek)


Słomka (suczka)


Mówka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Betovenka, suka, 3 lata wstecz

Betovenka (ID: 592) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:26, 22.10.2013 | Aktualizacja: 23:18, 06.12.2013
Ogłoszenie dodane przez: izaBetovenka


Gatunek: pies
ID: 592
Imię: Betovenka
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Betovenka (dla przyjaciół Beta) jest, jak sama nazwa wskazuje, suką w typie bernardyna. Przyjechała do Józefowa wychudzona, skołtuniona i przerażona - zabrali ją z łańcucha sąsiedzi, którzy ją dokarmiali. Na początku warczała i szczekała na wszystkich, ale przy cierpliwym i spokojnym traktowaniu skusiła się na kilka smaczków. PóĹşniej zaczęła jeść z ręki - bardzo delikatnie i ostrożnie, żeby jak najmniej dotykać człowieka. Ostatecznie jej nieufność przełamał pan Andrzej, opiekun sektora, który wziął Betę na pierwszy spacer.
Od tej pory dziewczynka sprawuje się bardzo ładnie - nie ciągnie na smyczy, przychodzi na wołanie, uczy się nowych sztuczek. Jest pojętna, spokojna, od biegania i szaleństw woli spacery w zwykłym marszowym tempie. W razie potrzeby bez protestów pozwala założyć sobie kaganiec. Jest zainteresowana innymi psami, w dotychczasowych kontaktach nie wykazywała wobec nich agresji, ale jej rozmiary przerażają większość czworonogów. Beta jest bardzo łakoma, a im dłużej przebywa wśród ludzi, tym bardziej pokazuje, że lubi także pieszczoty i interakcję z człowiekiem. Jedynym śladem jej poprzedniego życia są kołtuny na ogonie - usuniemy je, kiedy bardziej nam zaufa.

Chcemy znaleĹşć Betovence dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki, sterylizacja oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Nie wydajemy psów na łańcuch!


Kontakt w sprawie adopcji:
Wolontariuszka Małgośka 608 315 461
Więcej zdjęć: