REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Dixie (suczka)


Maks (piesek)


Bajt (piesek)


Klara (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Za Tęczowym Mostem (*) - Mamuśka, suka, 10 lat wstecz

Mamuśka (ID: 451) - Za Tęczowym Mostem (*)


Data dodania ogłoszenia: 20:33, 08.11.2012 | Aktualizacja: 09:22, 08.08.2014
Ogłoszenie dodane przez: karinaMamuśka


Gatunek: pies
ID: 451
Imię: Mamuśka
Płeć: suczka
Wiek: 10 lat

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
Mamuśka to starsza sunia, która w schronisku jest od wiosny 2011 roku. Nie wiemy dlaczego...

Zamieszkała początkowo w biurze, gdzie miała ciepłe posłanie i względną wygodę. przeszła rozległe operacje usunięcia guzów listwy mlecznej. Powoli doszła do siebie i czuła się coraz pewniej w biurze. Z nieznanych nam przyczyn została przeniesiona do boksów, niestety nie dogadała się z innymi psami. Od jakiegoś czasu mieszka w Dziupli. A Dziupla nie jest miłym miejscem, szczególnie dla starej psinki. Mamuśka więc wycofała się i stała się bardzo zalękniona.
Na kontakt z nią trzeba chwilę poczekać, łagodnie wystawić rękę i pogłaskać o ile staruszka na to pozwoli. Czasami woli nawet nie wychodzić z budy. Jednak stałych bywalców wita zawsze radośnie, uśmiechając się, zezwalając na dotyk, którym, gdy nerwy puszczą potrafi się cieszyć. Nie wychodzi na spacery. Nie wychodzi nawet z boksu :( W swojej betonowej przestrzeni i w budzie czuje się najbezpieczniej. Coś nie pozwala jej do końca zaufać, choć wierzę że bardzo by chciała.


Inne:
Pomóżmy Mamuśce zaznać jeszcze trochę radości, pokażmy zapach zielonego lasu i to jaką przyjemność daje spacer. A może ktoś pokaże jej co znaczy miłość i ciepły dom, którego chyba nigdy nie miała? Kto pomoże? Ona wciąż czeka.

Chcemy znaleĹşć jej dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.

Kontakt w sprawie adopcji:

Wolontariuszka Ada 604 446 770

Uwaga: podany wiek psa należy potwierdzić z weterynarzem.Więcej zdjęć: