REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Drops (piesek)


Mleczko (piesek)


Giga (suczka)


Jumbo (piesek)


Opel (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Amis, pies, 1 rok wstecz

Amis (ID: 434) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:14, 21.10.2012 | Aktualizacja: 19:23, 31.10.2012
Ogłoszenie dodane przez: karinaAmis


Gatunek: pies
ID: 434
Imię: Amis
Płeć: piesek
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
10.10.2012
Podczas minionego weekendu ten młody pies przybłąkał się w okolice jednej z legionowskich posesji, a gdy tylko furtka się uchyliła, natychmiast był już na terenie.
Gospodarze ogródka nakarmili i napoili gościa. Natychmiast też rozesłali wici wśród znajomych i sąsiadów w nadziei, że wkrótce odnajdą go właściciele. Niestety nikt po psa nie zgłosił się.
Tak więc jako bezdomny, trafił we wtorek 09.października do schroniska przy ul. Strużańskiej 15
Amis ma około roku, jest kastrowany.
14.10.2012
relacja spacerowa wolontariuszki: "Amis jest spokojnym i łagodnym psem. Byliśmy na spacerze z nim, z Barym i Rudzią Bary próbował go zaczepiać i ustawiać, a Amis w ogóle nie reagował na jego zaczepki. Za to Amis uderzał w zaloty do Rudzi,ale ta pokazała mu kilka razy ząbki i jej odpuścił. Amis na spacerze idzie sobie ładnie i wącha. Nie zaczepia innych psów, zdenerwował się tylko na widok konia, ale pewnie nigdy wcześniej konia nie widział.W stosunku do ludzi nie jest natarczywy, nie zaczepia, nie skacze, nie podgryza. Dopiero jak się go zawoła to grzecznie podchodzi i jak zaczyna się go głaskać to wywala się na plecy i wtedy widać, że jest zrelaksowany. Fajny jest!"
Więcej zdjęć: