REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Słomka (suczka)


Tuptuś (piesek)


Barry (piesek)


Gonzo (piesek)


Mówka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Lupus - ZAGINIONY, pies, 1 rok wstecz

Lupus - ZAGINIONY (ID: 381) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:47, 04.09.2012 | Aktualizacja: 22:38, 28.10.2012
Ogłoszenie dodane przez: rubasznyLupus - ZAGINIONY


Gatunek: pies
ID: 381
Imię: Lupus - ZAGINIONY
Płeć: piesek
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
Lupus – dobry wilk do adopcji.
Lupus to piękny mieszaniec owczarka niemieckiego o wilczej urodzie. To młody, roczny pies. Został porzucony przed wakacjami. Jego losem zainteresowali się wrażliwi na psią krzywdę ludzie, którzy umieścili go w hotelu dla psów.
Okazało się, że Lupus oprócz niesamowitej urody posiada wiele zalet. Jest łagodny w stosunku do innych psów, chętnie się z nimi bawi, zwłaszcza z suczkami. To jeszcze takie duże psie dziecko, które szybko się uczy. Jest posłuszny, ładnie chodzi na smyc...zy, uwielbia spacery, jest spokojny w samochodzie. Jak każdy owczarek jest skoncentrowany na człowieku, szuka jego towarzystwa, ufa mu bezgranicznie i zrobi dla niego wszystko.
Czy znajdzie się Ktoś, dla kogo Lupus mógłby stać się najwierniejszym z przyjaciół? Kogo ten wspaniały pies mógłby wreszcie obdarzyć swą bezgraniczną miłością, miłością owczarka niemieckiego?
Pies jest gotowy do adopcji, zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.
kontakt:
Krystyna - 602134303
mail- krystyna1011@gmail.com
Marta - 604400598 mail m.mroz77@o2.pl
Rela - 609677067


Inne:
Wieś Rakówiec koło Minska Maz. To "zagłębie" bezdomniaków. W ciagu ostatnich trzech lat wyciągnęłyśmy stamtąd ponad 10 psów. Lasy, duza ilość rekreacyjnych działek sprawiają, że kierowcy bardzo chętnie zatrzymują się w pobliżu , zostawiając przy drodze zdezorientowane szczeniaki i przerażone psy. Wszyscy psiololubni działkowicze mają już jeśli nie jednego to dwa przygarnięte psiaki. Ich znajomi i znajomi znajomych także. [...]
Lupus ma ok. roku jest mieszańcem wilka z psem rasy północnej. Psiak błąkał sie po działkach, w deszczu i zimnie bez jakiegokolwiek schronienia. Czasami, ktoś podrzucił mu coś do jedzenia, wszyscy kiwali nad nim głowami i przeganiali z miejsca na miejsce. Pies bardzo garnął się do ludzi, jednak ze wzgledu na wielkość, w najlepszym wypadku czekał go łańcuch przy budzie albo łopata.
Psiak nie radził sobie absolutnie. Pani kupiła mu worek karmy aby mógł byc systematycznie dokarmiany i zaczęła mu szukać jakiegoś miejsca. Na szczęście po kilku dniach zwolniło się miejsce w hotelu i państwo tam zawieĹşli szczeniaka. Koszty pobytu Lupusa w hotelu pokrywa pani z mężem, który również jest miłośnikiem zwierząt.Więcej zdjęć: