REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Luisia (suczka)


Ama (suczka)


Nutka (suczka)


Szogun (piesek)


Brązer (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Buba, suka, 5 lat wstecz

Buba (ID: 314) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 08:39, 28.06.2012 | Aktualizacja: 01:59, 15.09.2012
Ogłoszenie dodane przez: rubasznyBuba


Gatunek: pies
ID: 314
Imię: Buba
Płeć: suczka
Wiek: 5 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Buba jest bardzo energiczną i żywiołową suczką, czasami trochę rozgadaną ;)

Uwielbia ludzi i każdego nowo napotkanego człowieka wita radośnie. Jest bardzo ufna i przyjacielsko nastawiona do wszystkich ludzi zarówno na ulicy, jak i gości w domu. Lubi również dzieci i na dużo im pozwala. Każdego od pierwszych chwil zaprasza do zabawy. Jak tylko się ją odwiedza, Buba od razu pędzi do pokoju i przynosi gościom swoje zabawki. Wszystkie kładzie na podłodze, pokazuje lub obnosi je z dumą po pokoju. Z resztą dla Buby nie ma takiej chwili, pory dnia albo takich okoliczności, które nie byłyby dobre do zabawy. Wszystko, co się w danej chwili dzieje, jest właśnie najodpowiedniejsze do tego, by się pobawić. Zawsze z nadzieją wygląda czy człowiek się dołączy. Bardzo często siada naprzeciwko ze swoim sznurkiem w pysku i patrzy pytająco: to może zabawkę?

Jest po szkoleniu i zna podstawowe komendy. Niestety nie przepada za psami, ale miała już kilku psich kumpli i regularnie mieszkała z psami i suczkami. Jeśli ktoś będzie mógł poświecić chwilę, skorzystać z porady behawiorysty lub ma doświadczenie w opiece i wychowaniu psa, to Buba może też zamieszkać wspólnie z innym psem czy sunią.

Ma 5 lat, jest regularnie szczepiona, odrobaczana, zdrowa i zadbana.
Sunia przebywa w DT w Warszawie. Widać, że wychowywała się w domu i całe swoje dotychczasowe życie spędziła w wielkim mieście. Jest przyzwyczajona do zgiełku miasta. Wie, że trzeba się pilnować opiekuna, że czasami chodzi się tylko po chodnikach, że trzeba założyć kaganiec i od czasu do czasu lepiej zdać się na opinię człowieka, np., co do czekania na czerwonym świetle. Jest rezolutną, odważną psiną, która nie boi się nowych miejsc, ludzi czy sytuacjiBuba czeka na nowy dom! Szukamy dla Niej troskliwych opiekunów, Ludzi którzy obdarzą sunię miłością i zapewnią bezpieczny dom aż do końca.

Szuka nowych opiekunów, nowej rodziny, która ją pokocha.Filmik z Bubą:)
http://www.youtube.com/watch?v=0aPZLtgdtEc&feature=youtu.be&fb_source=message

Kontakt w sprawie adopcji: 792-784-157 anna_peszel@op.pl
Więcej zdjęć: