REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Łobuz (piesek)


Tina (suczka)


Tosia (suczka)


Gutek (piesek)


Fredzia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Ciapek, pies, 8 lat wstecz

Ciapek (ID: 2753) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:34, 21.01.2023 | Aktualizacja: 11:32, 25.05.2023
Ogłoszenie dodane przez: dariaCiapek


Gatunek: pies
ID: 2753
Imię: Ciapek
Płeć: piesek
Wiek: 8 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Ciapek urodził się najprawdopodobniej w 2015 roku i całe swoje życie mieszkał w tym samym gospodarstwie. Był psem domowo-podwórzowym: spał w sieni, chodził z opiekunem na spacery do lasu i na ryby, pilnował obejścia. Tragedia życiowa opiekunów sprawiła, że Ciapek trafił pod naszą opiekę.
Psiak po chwili zapoznania jest przyjazny do ludzi i innych psów. Lubi dotyk, chętnie wystawia brzuszek do głaskania, przytula się. Akceptuje koty. Umie chodzić na smyczy. Załatwia potrzeby fizjologiczne tylko na zewnątrz (sygnalizuje chęć wyjścia na dwór). Dobrze znosi nawet kilkugodzinne podróże samochodem. Gdy coś mu się nie podoba (np. u lekarza weterynarii) - musi nosić kaganiec.
Ciapek został zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony, zaczipowany, ma za sobą wizytę u psiego fryzjera. Przed nim kastracja (9 lutego). Psiak ma niedomykalność zastawek: nie musi na razie przyjmować leków, ale konieczne będą kontrole kardiologiczne co pół roku. Poza tym jest zdrowy.
Szukamy dla Ciapka domu: bez małych dzieci, chętnie z psami lub kotami, najlepiej nie w centrum miasta.
Ciapek przebywa w hotelu dla psów pod Warszawą.

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka:
Klaudia 512 237 880
Ania 603 762 594

płeć: pies
ur. ok. 2015
wielkość: średni (16 kg)
kastracja: wkrótce

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej
Więcej zdjęć: