REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Kastor (piesek)


Clyde (piesek)


Rafi (piesek)


Alfa (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Szuka Domu! - Rafi, pies, 9 lat wstecz

Rafi (ID: 2738) - Szuka Domu!

Zostań moim wirtualnym opiekunem!


Data dodania ogłoszenia: 21:31, 18.12.2022 | Aktualizacja: 22:53, 02.01.2023
Ogłoszenie dodane przez: dariaRafi


Gatunek: pies
ID: 2738
Imię: Rafi
Płeć: piesek
Wiek: 9 lat

Status: Szuka Domu! Przebywa w Hoteliku.

ZOSTAŃ MOIM WIRTUALNYM OPIEKUNEM!

Charakter:
Powiedzieć, że nasz Rafi ma pecha w życiu, to nie powiedzieć nic…Trafił do nas po tym jak jego właściciele go zostawili i przestali się nim zupełnie interesować. W schronisku Rafi nie lubi być zamknięty w boksie, bardzo się ekscytuje, jak inny pies jest na wybiegu. Niestety udało mu się wydostać z boksu, jak inny pies był na wybiegu i Rafi został pogryziony przez kolegę z sektora i trafił do lecznicy. Jego dalszy powrót do schroniska był niemożliwy, rana nie chciała sie goić, a Rafi potrzebował ciągłej opieki. W dniu kiedy mieliśmy odbierać Rafiego z lecznicy stał się cud na ostatnią chwilę zgłosił się dom tymczasowy, w którym Rafi może być przez dwa tygodnie. Dzięki cudownym ludziom Rafi miał szansę dojść do siebie w odpowiednich warunkach!
Po pobycie w domu tymczasowym Rafi trafił do hoteliku. Podczas tego pobytu przeszedł również operację tylnej łapy, gdyż miał problemy z poruszaniem się, mocno kulał, ale teraz na szczęście zaczął obciążać operowaną łapę i porusza się już całkiem sprawnie
Rafi jest dużym, dość silnym psem, bardzo lubi spacerować, węszyć. Jest wpatrzony w człowieka, innymi zwierzętami się bardzo ekscytuje, jest w tej swojej ekscytacji trochę nachalny. W domu tymczasowym zachowywał czystość, pięknie jeździ samochodem, okazało się też, że lubi wylegiwać się na kanapie w mieście radzi sobie bardzo dobrze!
Pomimo tego, że z jego łapa jest już całkiem dobrze, szukamy dla niego mieszkania z windą lub domu z ogrodem.

płeć: samiec
ur. ok. 2013
wielkość: duży
kastracja: tak
kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Krysia 693 582 891

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.

Sterylizacja/Kastracja: Tak


Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
wolontariuszka Krysia
Tel. 693 582 891


Więcej zdjęć: