REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Bajt (piesek)


Dixie (suczka)


Maks (piesek)


Klara (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Szuka Domu! - Lisia, suka, 11 lat wstecz

Lisia (ID: 2737) - Szuka Domu!

Zostań moim wirtualnym opiekunem!


Data dodania ogłoszenia: 21:16, 18.12.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaLisia


Gatunek: pies
ID: 2737
Imię: Lisia
Płeć: suczka
Wiek: 11 lat

Status: Szuka Domu! Przebywa w Hoteliku.

ZOSTAŃ MOIM WIRTUALNYM OPIEKUNEM!

Charakter:
10-letnia dziś Lisia większość swojego życia spędziła w schronisku dla bezdomnych zwierząt. Adoptowana jako suczka w kwiecie wieku żyła szczęśliwie parę lat u boku swojego Opiekuna. Niestety ciężka choroba odebrała mu możliwość dalszej opieki nad Lisią. Aktualnie sunia mieszka w domowym hoteliku. Jest miłą, wrażliwą i kulturalną suczką o sporych kompetencjach społecznych. Wie, jak dogadać się niemal z każdym psem. Jednocześnie potrafi być asertywna i dyplomatycznie postawić granice zarówno psom jak i ludziom. W domu jest bezproblemowa, cicha, nie niszczy. Pięknie chodzi na smyczy. Podczas spacerów po lesie pilnuje się człowieka, któremu ufa. Jednak na zaufanie Lisi trzeba zapracować, bo nie od razu i nie każdego napotkanego człowieka obdarza ufnością. Wobec nieznanych osób jest raczej zdystansowana i ostrożna ale dość szybko potrafi to przełamać. Potrzebuje tylko czasu, cierpliwości, przestrzeni i prawa wyboru. Ta zasada również dotyczy dzieci, dlatego pozytywne jej relacje z dziećmi też wymagać będą czasu i pracy.
Dla spokojnej i zrównoważonej osoby Lisia może stać się fantastyczną towarzyszką zarówno w domu jak i podczas krótszych i dłuższych wędrówek. Najbardziej lubi wędrówki po lesie. Zdecydowanie może zamieszkać z drugim psem a nawet większą ilością psów pod warunkiem, że będą umiały zachować zasady psiego savoir-vivre we wzajemnych relacjach.
Akceptuje koty.
Zapraszamy do poznania tej wyjątkowej suczki w Warszawskiej Radości.

płeć: suczka
ur. ok. 2010-2011
wielkość: średnia
sterylizacja: tak
Jest zaszczepiona i zaczipowana.

Kontakt w sprawie adopcji: Wolontariuszka Kasia: 691 537 446 wolontariuszka Renata 694 698 017

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.

Sterylizacja/Kastracja: Tak


Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
wolontariuszka Renata
Tel. 694 698 017


Więcej zdjęć: