REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Alfa (suczka)


Rafi (piesek)


Clyde (piesek)


Kastor (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Szuka Domu! - Kastor, pies, 5 lat wstecz

Kastor (ID: 2736) - Szuka Domu!

Zostań moim wirtualnym opiekunem!


Data dodania ogłoszenia: 20:43, 18.12.2022 | Aktualizacja: 21:28, 02.01.2023
Ogłoszenie dodane przez: dariaKastor


Gatunek: pies
ID: 2736
Imię: Kastor
Płeć: piesek
Wiek: 5 lat

Status: Szuka Domu! Przebywa w Hoteliku.

ZOSTAŃ MOIM WIRTUALNYM OPIEKUNEM!

Charakter:
Kastor razem z suczką Śnieżką miał u nas zostać tylko na chwilę z powodu operacji właściciela. Niestety okazało się, że ta chwila będzie trwała w nieskończoność... Śnieżka znalazła dom, a Kastor cierpiał Widać było, że nie był nauczony bliskości z człowiekiem. W schronisku zupełnie sobie nie radził, dopadła go depresja, nikł w oczach, dlatego szybko podjęliśmy decyzję o umieszczeniu Kastora w hoteliku. I to był strzał w dziesiątkę! Kastor odżył, poznał fajnych psich kumpli i nauczył się jak to jest zbyć zadowolonym pieskiem. Przekonał się, że człowiek nie jest taki zły!
Teraz Kastor szuka domu już na zawsze, dość już tego hotelikowania... On tak bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem, tak bardzo chce zaufać i być kochanym...Teraz tak bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem, jakby chciał nadrobić zaległości z całego życia!
Pierwsze spacery też nie były łatwe, nie był nauczony chodzenia na smyczy. Ale Kastor to pojętny uczeń, szybko załapał co to smycz i szelki, nie ma już problemu ze spacerami, choć wiemy, że szuka domu raczej w spokojnej okolicy.
Kastor to piękny i kochany wrażliwiec, który prawdopodobnie będzie potrzebował trochę czasu, zanim pokaże jaki jest naprawdę, ale my już widzimy, ze to kochany psiak, który zasługuje na prawdziwy, odpowiedzialny dom, już na zawsze!

płeć: pies
ur. ok 2017
wielkość: średni/duży
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Renata 663 483 861
wolontariuszka Kasia 693 011 507

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.

Sterylizacja/Kastracja: Tak


Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
wolontariuszka Renata
Tel. 663 483 861


Więcej zdjęć: