REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tina (suczka)


Gutek (piesek)


Łobuz (piesek)


Fredzia (suczka)


Tosia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Berri, suka, 3 lata wstecz

Berri (ID: 2718) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:49, 01.12.2022 | Aktualizacja: 20:29, 20.05.2023
Ogłoszenie dodane przez: dariaBerri


Gatunek: pies
ID: 2718
Imię: Berri
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Piękna, mądra, koncentruje się na człowieku (w odróżnieniu od swojego "brata" Cezara ) przy odpowiednim podejściu i chęci opiekuna, można z nią dużo wypracować. Sunia, jest naprawdę fantastyczną, uwielbia głaski, mizianki, przytulanki. Pięknie spaceruje na smyczy
Poszukiwany dom z ogrodem, najlepiej z ludĹşmi którzy znają potrzeby psów (w typie ON). Berri szuka wspólnego domu razem ze swoim kolegą Cezarem. Dom bez innych zwierząt.

Sterylizacja: Tak
Rok ur.2019
Kontakt:
Julita 509 807 886

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Więcej zdjęć: