REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Łobuz (piesek)


Tosia (suczka)


Gutek (piesek)


Tina (suczka)


Fredzia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Mieszko, pies, 3 lata wstecz

Mieszko (ID: 2710) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:57, 16.11.2022 | Aktualizacja: 21:31, 11.12.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaMieszko


Gatunek: pies
ID: 2710
Imię: Mieszko
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Mieszko to piękny, młody owczarek niemiecki, który trafił do nas w bardzo złej kondycji . Po badaniach okazało się, że to kamienie w nerkach i konieczne było wdrożenie leczenia. Na szczęście teraz Mieszko czuje się dużo lepiej, lekarstwa działają, a on coraz chętniej wychodzi na spacery do lasu. Z pewnością tam, gdzie był wcześniej, nie poświęcano mu zbyt wiele uwagi. Mieszko przyjechał zaniedbany, wycofany, obawiał się mężczyzn. W szelki daje się ubrać bez problemu, jednak gdzieś drzemie w nim od dawna zakorzeniony lęk, gdy staje się nad nim. Woli kontakt „face to face”. Wtedy się przytula, patrzy w oczy, daje się dotykać, głaskać. Szukamy dla Mieszka spokojnego, doświadczonego opiekuna, który da mu trochę czasu na rozkręcenie się. Bardzo lubi starsze dzieci, miał kontakt z czternastolatkiem. Z młodszymi dziećmi jeszcze nie mieliśmy okazji go poznać. Z innymi zwierzętami nie powinno być problemu. Mieszko nie wykazuje żadnej agresji.
To kilkuletni pies, młodziak raczej, potrzebujący opieki i towarzystwa człowieka. Liczymy, że zainteresuje się ktoś kto zna rasę i będzie w stanie zapewnić właściwe warunki naszemu Mieszkowi. Zapraszamy na spacer.

płeć: pies
ur. ok 2019
wielkość: duży
kastracja: wkrótce
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Daria 608 388 650

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej
Więcej zdjęć: