REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Łobuz (piesek)


Gutek (piesek)


Tina (suczka)


Tosia (suczka)


Fredzia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Kalinka, suka, 2 lata wstecz

Kalinka (ID: 2709) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:42, 16.11.2022 | Aktualizacja: 20:22, 18.04.2023
Ogłoszenie dodane przez: dariaKalinka


Gatunek: pies
ID: 2709
Imię: Kalinka
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Z ADOPCJI WRÓCIŁA KALINKA!
Krótko o całej sytuacji... dostaliśmy telefon, że Panie nie radzą sobie z problemami Kalinki, które wyszły po adopcji.
Dziewczyny będąc u behawiorysty dostały informację że jej aktualne zachowanie wynika z lęku, z którym radzi sobie reagując agresją na inne psy oraz szczekaniem na ludzi. Ma również zachowania terytorialne przez które nie pozwala wejść obcym do mieszkania bo ciagle szczeka.
Kalinka będzie wymagała cierpliwości i pracy nad nią. Nie miesiąc, może i nie dwa.. może potrzebować nawet pół roku... ale naprawdę warto ! To cudowna dziewczynka, która jak pokocha to na zabój.

Kalinka ma dopiero 2 latka. Jest jeszcze dużo do zrobienia ale w tak młodym wieku praca jest jak najbardziej do wykonania. Ma pełny pakiet szczepien oraz została wysterylizowana. Jest średniej wielkości psiakiem.

Aktualnie jest bardzo zestresowana i nie wie co się wydarzyło:( Bedac u nas cieszy się do każdego psa i człowieka. Uwielbia mizianie Taka tez była na początku. Przyjazna i towarzyska.

Ze swojej strony obiecujemy pomoc z problemami Kalinki. Nasz zaprzyjaĹşniony behawiorysta stanie na wysokości zadania i przekaze wszelkie wskazówki jak z małą pracować.

płeć: suczka
ur. ok. 2020
wielkość: średnia
kastracja: tak

Kontakt w sprawie adopcji:
Kamila 509 318 024
Grażyna 513371425

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Więcej zdjęć: