REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Maks (piesek)


Klara (suczka)


Dixie (suczka)


Bajt (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Za Tęczowym Mostem (*) - Brązer, pies, 8 lat wstecz

Brązer (ID: 2708) - Za Tęczowym Mostem (*)


Data dodania ogłoszenia: 21:24, 16.11.2022 | Aktualizacja: 21:24, 19.01.2023
Ogłoszenie dodane przez: dariaBrązer


Gatunek: pies
ID: 2708
Imię: Brązer
Płeć: piesek
Wiek: 8 lat

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
Brązer to nieduży i bardzo urokliwy chłopak!!!
Niestety to kolejny psiak skrzywdzony przez człowieka bity, Ĺşle traktowany.. Pięknie jeĹşdzi autem tylko jeszcze spacerki po lesie trudne. Nic dziwnego bo go nie nauczono... Ale my go nauczymy.. głaskanka i spacerków u nas mu nie zabraknie.

Jak biedne musiał mieć życie widać po rankach na całym ciele a głównie na główce i pysiu Brązer to pies z agresją lękową. Jesteśmy w trakcie konsultacji u psiego psychologa. Aktualnie zaufała jednej wolontariuszce, które daje się dotykać bez większej agresji. Niestety nie lubi mężczyzn- zapewne to oni zrobili mu krzywdę.

Brązer czeka na nowy Domek pomóżmy mu go znaleĹşć!!! Nie zawiedĹşmy go.

płeć: samiec
ur. ok. 2014
wielkość: mały
kastracja: wkrótce

Kontakt w sprawie adopcji:
Iwona 504018318

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Więcej zdjęć: