REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Gutek (piesek)


Tosia (suczka)


Łobuz (piesek)


Tina (suczka)


Fredzia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Bobik, pies, 2 lata wstecz

Bobik (ID: 2707) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:19, 16.11.2022 | Aktualizacja: 11:12, 08.05.2023
Ogłoszenie dodane przez: dariaBobik


Gatunek: pies
ID: 2707
Imię: Bobik
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Bobik - dla przyjaciół Bobuś Ma dopiero dwa lata a od maluszka spędzał dnie za kratami schroniskowymi... Jest psem średniej wielkości.

Niestety nie znamy jego historii, ale możemy się domyślać, że kolorowo nie było... nie zna dotyku człowieka jednak coraz częściej podchodzi i kiedy daje się już głaskać widać ze sprawia mu to przyjemność !

Za nim już pierwsze spacerki po lesie - radzi sobie coraz lepiej !

Mimo tej kiepskiej przeszłości jest bardzo łagodnym psem. Ucieka przed ludĹşmi, bo nigdy nie miał okazji ich poznać. Tak jak nie miał dotąd domu ani żadnej bezpiecznej przestrzeni.

Stracił dwa bardzo ważne lata życia, ale ciągle nie jest dla niego za póĹşno, bo nie jest psem dzikim, tylko z brakami socjalnymi. Te można nadrobić, jeśli tylko trafi się ktoś, kto będzie chciał mu pomóc. Krok po kroku, bez ciśnienia i zniecierpliwienia. To jest dla Bobika jedyna szansa na normalne życie. My zaczynamy pracę nad nim !

płeć: samiec
ur. ok. 2020
wielkość: średni
kastracja: wkrótce

Kontakt w sprawie adopcji:
Kamila 509 318 024
Grażyna 513371425

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Więcej zdjęć: