REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Łobuz (piesek)


Gutek (piesek)


Tina (suczka)


Fredzia (suczka)


Tosia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Farcik, pies, 5 lat wstecz

Farcik (ID: 2705) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:04, 08.11.2022 | Aktualizacja: 22:55, 01.12.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaFarcik


Gatunek: pies
ID: 2705
Imię: Farcik
Płeć: piesek
Wiek: 5 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Przyszła i pora na tego Królewicza o imieniu Farcik

Kiedy do nas trafił był już na skraju wytrzymałości.... zarobaczony, zapchlony z wydrapana skóra do krwi i ponad 40 stopniowa gorączka...

Brrrr ale to już przeszłość... teraz ma jak pączek w maśle ( i to dosłownie)

A teraz bez żartów słuchajcie- Farcik jest w terminowym domu tymczasowym z którego musimy go wyadoptowac Czas nam ucieka A my nie chcemy żeby wrocil zza kraty.

Mały ma około 5 lat. Na samym początku jest trochę nieufny- ale wcale mu się nie dziwimy. Poznał człowieka nie z tej strony co powinien. Po kilku tygodniach otwiera się i jak to się mówi- pies do rany przyłóż.

Jest okropnym przytulaskiem. Mimo wieku czesto zachowuje się jak szczeniaczek Pięknie nauczył się załatwiana na spacerkach. Farcik nadaje się do bloku jak i domu.

Czy ktoś podaruje mu drugie życie ? Poprzedniego zapewne woli nie pamiętać...

płeć: samiec
ur. ok. 2017
wielkość: mały
kastracja: tak

Kontakt w sprawie adopcji:
Grazyna 513371425
Kamila 509 318 024

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Więcej zdjęć: