REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Dixie (suczka)


Maks (piesek)


Klara (suczka)


Bajt (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Nala, suka, 2 lata wstecz

Nala (ID: 2701) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:22, 18.10.2022 | Aktualizacja: 22:17, 08.11.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaNala


Gatunek: pies
ID: 2701
Imię: Nala
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Sunia vel Nala została znaleziona w lesie. Była wychudzona i przerażona. Choć jest bardzo nieufna, po kilku dniach starań, udało się ja odłowić. Teraz uczy się życia wśród ludzi. Na początku wszystko było dla niej nowe, niektóre rzeczy, jak szelki czy smycz nadal ja dziwią. Sunia robi ogromne postępy, ale potrzebuje świadomego domu z mnóstwem cierpliwości. To młody pies, około dwuletni.
Sunia jest ogromnym przytulasem. Uwielbia spać wtulona w człowieka. Jest miękka jak królik, lekka i kompaktowa (waży 9kg, jest wielkości dużego kota). Przetestowana na psy, koty i dzieci - z pozytywnym skutkiem.
Zdarza jej się nasikać na dywan. Jak nie ma pod ręka zabawek - sięga po buty. Nie lubi zakładać szelek, cały czas uczy się chodzić na smyczy. Nie zna komend. Jest bardzo lękliwa. Każdy nieznany jej odgłos na klatce schodowej kwituje szczekaniem. Płacze, gdy zostawi się ja samą w domu. Bez problemu podróżuje samochodem, ale trzeba ja zachęcić, żeby do niego wskoczyła.

W domu tymczasowym Sunia mieszka z 2 dużymi psami. Potrzebowała 48h żeby ich polubić. Opiekunowie pracują zdalnie. Proces przyzwyczajania się do ludzi również trwał kilka dni. W domu jest roczne dziecko. Sunia ma dostęp do ogrodu, z którego chętnie korzysta.
Jest zachipowana, wysterylizowana, zaszczepiona.

Zainteresowanych adopcją prosimy o wypełnienie ankiety: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna

608 315 461, 603 762 594, 512 237 880
Więcej zdjęć: