REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Słomka (suczka)


Barry (piesek)


Tuptuś (piesek)


Gonzo (piesek)


Mówka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Chilli, suka, 1 rok wstecz

Chilli (ID: 2678) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:43, 04.09.2022 | Aktualizacja: 20:21, 18.04.2023
Ogłoszenie dodane przez: dariaChilli


Gatunek: pies
ID: 2678
Imię: Chilli
Płeć: suczka
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
Chilli, adoptowana w kwietniu tego roku, niestety musi szukać nowego domu. Suczka urodziła się we wrześniu 2021 roku, jest niewielka.
Chilli umie chodzić na smyczy, zna podstawowe komendy (do mnie, siad, zostań). Szybko się uczy, lubi zabawy i ćwiczenia na spacerach. Jest psem aktywnym, potrzebuje codziennie długiego spaceru. Dobrze dogaduje się z innymi psami, bawi się z nimi na spacerach.
Grzecznie zostaje sama w domu, nie niszczy, nie szczeka. Zachowuje czystość, załatwia się tylko na spacerach. Umie podróżować samochodem, kilka razy jechała także komunikacją miejską.
Chilli w pełni ufa swojej opiekunce, uwielbia przytulanie na kanapie, głaskanie, wspólną zabawę. Niestety, Ĺşle reaguje na obcych - zarówno podczas wizyt gości w domu, jak i u lekarza weterynarii musi nosić kaganiec. Chilli nie nadaje się do domu z dziećmi. Dużo czasu zajmuje jej akceptacja nowej osoby.
Chilli mieszka w mieszkaniu w bloku w ruchliwej części Warszawy, nie przeszkadza jej ruch uliczny, inne psy i mijający ją ludzie tak długo, jak nie zwracają na nią uwagi.
Szukamy opiekuna lub opiekunów którzy pomogą Chilli uporać się z jej lękami. Spokojnego domu, w którym rzadko bywają goście, chętnie z innym psem.

Kontakt:
wolontariuszka Klaudia 512 237 880
wolontariuszka Gosia 608 315 461

płeć: suczka
ur. 09.2021
wielkość: mała
kastracja: wkrótce

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następnych kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne
Więcej zdjęć: