REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Fredzia (suczka)


Tosia (suczka)


Tina (suczka)


Gutek (piesek)


Łobuz (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Fibi, suka, 2 lata wstecz

Fibi (ID: 2670) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:21, 22.08.2022 | Aktualizacja: 20:22, 18.04.2023
Ogłoszenie dodane przez: dariaFibi


Gatunek: pies
ID: 2670
Imię: Fibi
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Fibi jest psią wojowniczką znalezioną ze szczeniakami na niezamieszkałej posesji. Po świeżo odchowanych szczeniakach szuka spokojnego, pełnego miłości domu, gdzie będzie mogła wygodnie rozłożyć się w legowisku lub przy/na kanapie obok właściciela na wspólne leniuchowanie i pieszczoty.

Fibi w aktualnym domu tymczasowym emanuje spokojem zwracając na siebie uwagę jedynie okazjonalnym trącaniem pyszczkiem o rękę dopraszając się pieszczot. Zawsze stara się usadowić w pokoju, gdzie będzie mogła liczyć na towarzystwo swoich ludzkich kompanów. Zachowuje w domu czystość i jest nauczona załatwiana się jedynie na spacerach. Błyskawiczne nauczyła się chodzić na smyczy (wystarczyło kilka spacerów).

Potrafi zostać sama w domu na kilka godzin, żeby potem z manierą (nie wskakuje na ludzi) i machającym ogonem przywitać domowników. Jest bystrym psiakiem i nie zjada losowo napotkanych rzeczy na chodnikach lub kawałków jedzenia, które spadają na ziemię w domu w trakcie gotowania. Nie boi się odgłosów domowych sprzętów takich jak odkurzacz czy blender.

Fibi jest nieśmiałą, bojaĹşliwą i z początku nieufną suczką w stosunku do obcych i innych piesków. Na szczęście jest jednocześnie ogromnym łasuchem, dzięki czemu przy odrobinie cierpliwości (i smaczków) można z nią podejmować coraz to większe wyzwania (Fibi ostatnio nauczyła się współpracować z windą!).

Fibi posiada już obowiązkowe szczepienia, została odrobaczona, odpchlona i wykastrowana. Ma krzywą tylną łapkę, która nie przeszkadza jej we wskakiwaniu na kanapę, żeby usadowić się obok tymczasowych opiekunów. Na początku września ma zaplanowaną osteotomię korekcyjną, która przywróci łapce dawną świetność

Kontakt:
wolontariuszka Ania 603 762 594
wolontariuszka Klaudia 512 237 880

płeć: suczka
ur. ok. 2020
wielkość: (9.5kg)
kastracja: tak

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następnych kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne
Więcej zdjęć: