REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Gutek (piesek)


Fredzia (suczka)


Łobuz (piesek)


Tosia (suczka)


Tina (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Sara, suka, 2 lata wstecz

Sara (ID: 2662) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:01, 19.07.2022 | Aktualizacja: 23:14, 23.08.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaSara


Gatunek: pies
ID: 2662
Imię: Sara
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Uwaga uwaga ! Przed Wami największa ślicznotka z okolicznych wsi - Sara
Az ciężko nam uwierzyć, że ktoś mógł wyrzucić takie cudo... Od kilkunastu tygodni błąkała się po tych samych miejscach.. Bardzo lgnęła do człowieka, wręcz prosząc o schronienie i ciepły kąt.

Trafiła pod nasza opiekę i słuchajcie... skradła nasze serducha tak całkiem poważnie. Jest uśmiechniętą i wiecznie wesołą młoda sunia. Lekarz ocenił ją na około 2 latka. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym w którym od samego początku zachowuje czystość !
Uwielbia dzieci ( chociaż dla tych najmniejszych może być dość uciążliwa dlatego że z radości skacze i potrafi drapnąć pazurkiem). Lubi tez inne pieski, chętnie z nimi spaceruje.
W domu zachowuje się jak psi ideał- wie do czego służy kanapa i łóżko Pięknie przesypia noce i nie sprawa żadnych problemów. Ah No i wiadomo - lubi czasem podyskutować kiedy zwróci się jej uwagę. Jest przy tym taka urocza
Sara poleca się do adopcji do domu jak I bloku.

płeć: suczka
ur. ok 2020
wielkość: średnia
kastracja: wkrótce

Kontakt w sprawie adopcji:
Kamila 509 318 024
Iwona 504 018 318

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Więcej zdjęć: