REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Słomka (suczka)


Gonzo (piesek)


Barry (piesek)


Mówka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Bella, suka, 3 lata wstecz

Bella (ID: 2626) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:05, 28.04.2022 | Aktualizacja: 19:22, 25.08.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaBella


Gatunek: pies
ID: 2626
Imię: Bella
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Bella jest łagodnym psiakiem, obdarzonym niezwykłym powabem i delikatnością. Odda Ci całe swoje serce jeśli zadbasz o nią i sprawisz, by miała dobry, kochający dom.
Bella, jak wskazywałoby nawet, samo imię, jest synonimem piękna. O charakterze, pogodnego kanapowca. Będzie Cię wspaniale witała, gdy zmęczony przekraczał będziesz próg domu. Dzięki jej radości twoje siły w niezwykły sposób zregenerują się i znów nabierzesz życiowego wigoru. Da Ci radość i łapę prawdziwego czteronożnego przyjaciela. Długie rozmowy i tak samo długie spacery to dla niej nie problem, ma długie łapy, na których chciałaby ponieść cały twój świat. Potrzebuje do szczęścia swojego człowieka, na którym będzie mogła polegać i który już nigdy jej nie porzuci. Podejmij to wyzwanie i bądĹş dla niej bohaterem.

płeć: suczka
ur. ok 2019
wielkość: średnia
kastracja: wkrótce

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Kay - 884 387 047
wolontariusz Tadeusz 535 495 581

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Więcej zdjęć: