REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Mówka (suczka)


Gonzo (piesek)


Słomka (suczka)


Barry (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Sara, suka, 2 lata wstecz

Sara (ID: 2613) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 14:26, 17.04.2022 | Aktualizacja: 22:35, 12.06.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaSara


Gatunek: pies
ID: 2613
Imię: Sara
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Jak wyglądało życie Sary zanim do nas trafiła? Możemy tylko przypuszczać, że nie było usłane różami. Trafiła do nas z tej samej okolicy, co Koko, która za dom miała zepsutą wersalkę... Czy Sara żyła w podobnych warunkach..? Tego już nigdy się nie dowiemy. Wiemy natomiast, że ma teraz szansę na dom i normalne, psie życie u boku kochanego człowieka. W dodatku Koko już grzeje dupkę we własnej chacie, więc teraz kolej na Sarę!
Sara jeszcze nie jest tak śmiała jak Koko, ale już zaczyna się do nas przytulać i daje się głaskać. Zrobiła ogromny progres, a jest u nas dopiero kilka dni! Wiemy też, że jest dość łasa na smaczki, więc tym sposobem pewnie da się przekonać, że człowiek nie jest taki najgorszy, a może też da się namówić na pierwszy spacer
Sara jest już po zabiegu sterylizacji i czeka na swój jedyny, wymarzony dom .

płeć: suczka
ur. ok. 2020
wielkość: mała/średnia
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Lidia 500 210 606
wolontariuszka Basia 501 587 293

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Więcej zdjęć: