REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Mówka (suczka)


Gonzo (piesek)


Barry (piesek)


Słomka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Abi, suka, 1 rok wstecz

Abi (ID: 2609) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:01, 02.04.2022 | Aktualizacja: 19:16, 25.08.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaAbi


Gatunek: pies
ID: 2609
Imię: Abi
Płeć: suczka
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
Abi to chyba największa przylepa w całym swoim sektorze . Bardzo zabiega o uwagę, najchętniej nie odklejałaby się od człowieka ciężko było też zrobić jej zdjęcia, bo cały czas pchała się na przytulaski jest jeszcze młodziutka i ma dużo energii, radośnie bryka sobie po sektorze, ale na spacerkach jest całkiem grzeczna (no, może tylko czasem zaczepia zadziornie inne psy ;)). To taka nasza czarna perełka, ciężko jej nie pokochać .
Nie znamy historii Abi, nie wiemy jak wyglądało jej dotychczasowe życie, ale wierzymy, że wszystko co dobre jeszcze przed nią

płeć: suczka
ur. 2020/21
wielkość: mała
kastracja: wkrótce
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Renata 663 483 861

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Więcej zdjęć: