REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Abi (suczka)


Freja (suczka)


Sara (suczka)


Aramis (piesek)


Klusek (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Szuka Domu! - Aramis, pies, 12 lat wstecz

Aramis (ID: 2602) - Szuka Domu!

Zostań moim wirtualnym opiekunem!


Data dodania ogłoszenia: 22:38, 01.04.2022 | Aktualizacja: 21:53, 08.05.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaAramis


Gatunek: pies
ID: 2602
Imię: Aramis
Płeć: piesek
Wiek: 12 lat

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.
Numer ID w schronisku: 2602

ZOSTAŃ MOIM WIRTUALNYM OPIEKUNEM!

Charakter:
Prześlicznym był szczeniakiem i jak na prawdziwego psa przystało, jego uroda szlachetnieje z każdym rokiem Że jest bojaźliwy? Że z manierami prosto z betonowego boksu? To tak jak każdy wychowanek schroniska.
Aramis potrzebuje szczerej empatii, cierpliwości i czasu pozytywnie spędzonego z człowiekiem. Na początek wystarczą nieskomplikowane zabawy węchowe! Zasada ich jest prosta - pies zawsze zdobywa nagrodę Tego lękliwemu, wycofanemu Aramisowi potrzeba, aby wreszcie uwierzył, że jest super psem. Jego lepsze samopoczucie może być początkiem rodzącej się pewności siebie a z nią - odwagi, by zaufać człowiekowi.
Aramis od pierwszych miesięcy swojego życia mieszka w schronisku. Wychował się wśród swoich rówieśników. Najbliższą mu istotą, z którą dzieli wspólną przestrzeń schroniskowego boksu i bezdomną codzienność, jest właśnie jedna spośród nich - Edina.
Wiele razem przeżyli. Były długie monotonne dni, trudne chwile ale i chwile beztroskiej radości. Tę radość może podarować im każdy, kto zechce odwiedzić ich przynosząc ze sobą zrozumienie, szacunek i swój czas. Aby zarówno Aramis jak i Edina zaczęli ufać człowiekowi i nauczyli się czerpać z tego radość. Może kiedyś i oni powędrują na spacer. Najpierw do lasu nieopodal schroniska. A pewnego dnia może wyruszą w podróż do prawdziwego domu.
Kto nie chciałby zobaczyć Aramisa na swoim miękkim posłanku, w swoim bezpiecznym domu!
Marzenie? Dzisiaj tak! Ale oby się spełniło! Przecież nie tylko o własny kąt i pełną miskę chodzi Ale i o to poczucie bezpieczeństwa, o codzienną radość życia. I o troskliwą opiekę.
Wszak Aramis to pies w sile wieku! A to czas by zadbać o zdrowie! Na pewno łatwiej o to każdemu, kto ma swój prawdziwy Dom!

płeć: pies
urodzony: 2010 r.
wielkość: średni
kastracja: tak

kontakt:
wolontariuszka Ania: clio255@wp.pl, 698 307 526
wolontariuszka Dorota dorotabujwid@wp.pl

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej

Sterylizacja/Kastracja: Tak


Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
wolontariuszka Ania:
Tel. 698 307 526


UWAGA!!!
Kontaktując się ze schroniskiem należy podać Numer Identyfikacyjny zwierzaka w schronisku!
Aramis ma numer identyfikacyjny 2602


Więcej zdjęć: