REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Klara (suczka)


Dixie (suczka)


Bajt (piesek)


Maks (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Lucek, pies, 6 lat wstecz

Lucek (ID: 2599) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:37, 30.03.2022 | Aktualizacja: 22:58, 01.12.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaLucek


Gatunek: pies
ID: 2599
Imię: Lucek
Płeć: piesek
Wiek: 6 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Lucek to sympatyczny, spokojny jegomość. Jaka jest jego historia? Wiemy tylko tyle, że dobrzy ludzie znaleĹşli go błąkającego się po lesie, przynieśli go do nas na rękach... A teraz wygląda na to, że nikt go nie szuka . Gdy do nas trafił był wychudzony, ale już nadrabia stracone kilogramy, łapczywie połyka jedzenie. Grzecznie spaceruje, daje się głaskać.
To kolejny kochany psiak, którego zawiódł człowiek, ale mamy nadzieje, ze uda mu się nadrobić stracone zaufanie i znajdzie kochający dom!

płeć: pies
ur. 2015/16
wielkość: średni
kastracja: wkrótce
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Paulina: 510 318 643
wolontariuszka Krysia: 693 582 891

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej
Więcej zdjęć: