REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tuptuś (piesek)


Gonzo (piesek)


Słomka (suczka)


Mówka (suczka)


Barry (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Kluska, suka, 2 lata wstecz

Kluska (ID: 2584) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:16, 13.03.2022 | Aktualizacja: 22:30, 12.06.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaKluska


Gatunek: pies
ID: 2584
Imię: Kluska
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Nasza Kluska, to taka trochę rozgotowana kluseczka dlaczego rozgotowana? Bo klei się do człowieka, domaga uwagi i najchętniej wrosłaby w człowieka . W pierwszym kontakcie może być nieco nieśmiała, ale już po chwili ciężko ja od siebie odkleić . W dodatku ciężko jej zrobić ostre zdjęcie, uspokaja się dopiero, kiedy się wtuli...
Podobno przed trafieniem do schroniska żyła na łańcuchu, uratowała ja dobra dusza, zapewniła opiekę weterynaryjną i sterylizację. Niestety Kluska nie mogła z nią zostać, ale jesteśmy jej bardzo wdzięczni i przekonani, że to tylko kolejny, chwilowy etap w życiu Kluski, która ma teraz szansę zostać zauważoną.
To kochana, młoda suczka, która ma jeszcze przed sobą całe życie!
Kto pokocha Kluseczkę?

płeć: suczka
ur. ok. 2020
wielkość: średnia/duża
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Paulina: 510 318 643
wolontariuszka Krysia: 693 582 891

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Więcej zdjęć: