REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Mówka (suczka)


Słomka (suczka)


Gonzo (piesek)


Barry (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Goldi, suka, 2 lata wstecz

Goldi (ID: 2579) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:37, 10.03.2022 | Aktualizacja: 19:24, 25.08.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaGoldi


Gatunek: pies
ID: 2579
Imię: Goldi
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
GOLDI to młodziutka sunia o złocistym umaszczeniu przebywająca od szczeniaka w schroniskowej budzie . Piękna Goldi jest w trakcie socjalizacji. Już wygląda z budy, już zaczyna szukać kontaktu z człowiekiem, już spogląda na nas błyszczącymi oczami. Jest jednak jeszcze bardzo wystraszona i nieufna. Spojrzenie jej jest pełne nadziei na przyszłość, a my mamy nadzieję, że za chwilę przełamie strach przed ludĹşmi, przede wszystkim przed tym, co jest na zewnątrz budy. Wierzymy, że już nadchodzącą wiosnę Goldi będzie poznawać na spacerach w lesie.
Jeśli ktoś z Państwa, chciałby poznać Goldi, uczestniczyć w jej socjalizacji i przede wszystkim dać jej ciepły dom, prosimy o bezpośredni kontakt z opiekunami.

płeć: suczka
ur. ok. 2020
wielkość: średnia sterylizacja: tak
kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Grażyna 513371425
wolontariuszka Iwona 504018318

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Więcej zdjęć: