REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Gutek (piesek)


Fredzia (suczka)


Tosia (suczka)


Tina (suczka)


Łobuz (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Cziko, pies, 10 lat wstecz

Cziko (ID: 2576) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 20:07, 09.03.2022 | Aktualizacja: 23:14, 23.08.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaCziko


Gatunek: pies
ID: 2576
Imię: Cziko
Płeć: piesek
Wiek: 10 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Pamiętacie tego malucha? Kawaler Cziko szuka swojego nowego domku Jest w pełni gotowy do adopcji. Krótko przypomnimy jego historie. 9 lutego został znaleziony w lesie obok Schroniska. Nie posiadał chipa ani adresatki... ba nawet nie posiadał obróżki. Zęby w stanie fatalny, przerośnięte pazurki, wychudzony. Weterynarz jego wiek określił na około 10 lat. Ale niech Was nie zwiedzie ta liczba ! Cziko to prawdziwy młodzieniaszek Uwielbia spacerki i radośnie drepcze. Nigdy nie ma dość.

Uwielbia też inne psiaki – te małe i te duże . Z każdym czuję się komfortowo. Jego hobby to przesiadywanie na kolankach ciotek i wujków Dusza towarzystwa.

Niestety z powodu zapalenia dziąseł i licznych ropni w jego pyszczku – decyzją weterynarza ząbki zostały usunięte. Nie przeszkadza mu to jednak w codziennym funkcjonowaniu. Nawet śmiało można powiedzieć, że wypadający języczek dodaje mu uroku

Pięknie jeĹşdzi windą i samochodem. Nie lubi jednak zostawać sam w domu co powoduje u niego totalną rozpacz Kto da mu lepsze życie i przytuli do serduszka?

Płeć: samiec
ur. ok 2012
kastracja: tak
kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Grażyna 513 371 425
wolontariuszka Kamila 509 318 024

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następnych kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne
Więcej zdjęć: