REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Gutek (piesek)


Tina (suczka)


Łobuz (piesek)


Tosia (suczka)


Fredzia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Calineczka, suka, 4 lata wstecz

Calineczka (ID: 2569) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:24, 18.02.2022 | Aktualizacja: 19:32, 25.08.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaCalineczka


Gatunek: pies
ID: 2569
Imię: Calineczka
Płeć: suczka
Wiek: 4 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Pamiętacie baśń o Calineczce?
Była tak urocza, że porwała ja wielka ropucha, uratował motyl i rybki, a potem znowu została porwana przez chrabąszcza...dalsze jej losy są dość mocno skomplikowane, ale my mamy nadzieję, ze historia naszej Calineczki zakończy się po prostu we własnym, kochającym domku!
To nieduża, urocza suczka, która uwielbia kontakt z człowiekiem. Po wyjściu z boksu od razu ląduje na grzbiecie i wystawia brzuszek do miziania. Jest bardzo uległa, trochę boi się mężczyzn, ale po chwili przekonuje się również do nich. Bez problemu daje sobie założyć szelki (no dobra, jest malutki problem, ponieważ Calineczka podczas ubierania leży do góry brzuchem , coraz lepiej spaceruje, choć ma jeszcze w sobie trochę lęków. Na pewno z czasem nabierze pewności siebie, póki co robi sporo przerw na mizianki
Kto pokocha naszą Calineczkę?

płeć: suczka
ur. ok. 2017/18
wielkość: mała
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Ewa 518 265 212

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Więcej zdjęć: