REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Bańdzior (piesek)


Bred (piesek)


Dino (piesek)


Bella (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Tuptuś, pies, 3 lata wstecz

Tuptuś (ID: 2565) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:26, 17.01.2022 | Aktualizacja: 21:19, 23.01.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaTuptuś


Gatunek: pies
ID: 2565
Imię: Tuptuś
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Początki Tuptusia w schronisku łatwe nie były. Ogromny stres objawiający się warczeniem i kłapaniem zębami. Ale czemu się dziwić! Co ten pies musiał przeżyć... Kiedy do nas trafił był w kiepskim stanie. Ogromnie skołtuniona sierść, wychudzony, wystraszony... Nie wiemy jak długo się błąkał i gdzie wcześniej przebywał, ale jego życie raczej nie było usłane różami.
Na szczęście teraz to już inny pies okazuje się, że to niezły gagatek! Wypuszczony z boksu radośnie bryka, domaga się uwagi i już nie warczy. Daje się miziać i widać, że to lubi . Ma też mnóstwo energii i uwielbia biegać, jest też niezłym spryciarzem, bo potrafi przecisnąć się przez niewielkie szpary (pod kudełkami kryje się szczupłe, zwinne ciałko), więc jeśli trafi do domu z ogrodem, trzeba będzie dokładnie sprawdzić ogrodzenie i wszystkie miejsca, przez które mógłby się przecisnąć.
To energiczny psiak, który od swojej przyszłej rodziny będzie wymagał uwagi i odpowiedniej dawki ruchu.

wielkość: mały
ur.: ok. 2019/2020
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Renata 663 483 861

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Więcej zdjęć: