REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Dixie (suczka)


Klara (suczka)


Bajt (piesek)


Maks (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Perełka, suka, 7 lat wstecz

Perełka (ID: 2564) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:34, 14.01.2022 | Aktualizacja: 19:33, 25.08.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaPerełka


Gatunek: pies
ID: 2564
Imię: Perełka
Płeć: suczka
Wiek: 7 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
PEREŁKA to szorstkowłosa sunia średniej wielkości. Znalazła się u nas w schronisku po wieloletniej uwięzi na łańcuchu. Na szczęście ktoś zareagował!
Sunia jest bardzo towarzyska, uwielbia głaskanie, cieszy się na widok opiekuna. Spacery po lesie to dla niej ogromna przyjemność, w końcu to świat, którego wcześniej niestety nie znała. Nie ma problemu ze smyczą, obrożą i szelkami. Jazda samochodem sprawdzona, jest spokojna, zaciekawiona widokiem za szybą. Jest przyjazna do innych psów, swobodnie zachowuje się na wybiegu. Stosunek do kotów niesprawdzony. Polecamy także do domu z dziećmi. Nie zauważono żadnej agresji. Chcielibyśmy aby PEREŁKA znalazła nowy dom, gdzie będzie członkiem rodziny. Zasługuje na odpowiedzialnego i dobrego człowieka, który już nigdy nie skaże jej na łańcuch i budę.

płeć: suczka
wielkość: średnia
urodzony: 2015
kastracja: wkrótce

kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Iwona: 504 018 318

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Więcej zdjęć: