REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Klara (suczka)


Maks (piesek)


Bajt (piesek)


Dixie (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Szuka Domu! - Baron, pies, 3 lata wstecz

Baron (ID: 2552) - Szuka Domu!

Zostań moim wirtualnym opiekunem!


Data dodania ogłoszenia: 22:17, 05.01.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaBaron


Gatunek: pies
ID: 2552
Imię: Baron
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.
Numer ID w schronisku: 2552

ZOSTAŃ MOIM WIRTUALNYM OPIEKUNEM!

Charakter:
Kolejna historia, która zaczynała się na jednym, a kończyła na drugim końcu łańcucha... i tak przez całe życie, aż do momentu, kiedy ostatni człowiek postanowił Barona opuścić. Bez cienia wyrzutów sumienia pozostawiono go na posesji zupełnie samego, ale ten straszny moment okazał się jednocześnie najlepszym dla Barona, bo znalazła się osoba, która się nim zaopiekowała i przywiozła do nas. I teraz zaczynamy pisać jego historię od nowa!
Już pierwszego dnia okazało się, że Baron to całkiem fajny gość bez problemu dał sobie założyć szelki, a potem zupełnie nie protestował przy badaniu u weterynarza (ciekawe, czy była to jego pierwsza wizyta...). Następnego dnia pewnie przekroczył bramy schroniska i poszedł na swój pierwszy spacer do lasu tak, pies który spędził życie na uwięzi! No dobra, trochę ciągnie, ale ogarnie się chłopak, jesteśmy tego pewni .
Naszym marzeniem jest, aby Baron znalazł dom, w którym zapomni o łańcuchu, a potem o schronisku i z rozkoszą wtuli swój całkiem spory łeb w kolana ukochanego człowieka.

płeć: pies
ur. ok. 2019
wielkość: duży
kastracja: wkrótce
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Małgośka 608 315 461

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.

Sterylizacja/Kastracja: Nie, ale jest warunkiem adopcji.


Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
wolontariuszka Małgośka
Tel. 608 315 461


UWAGA!!!
Kontaktując się ze schroniskiem należy podać Numer Identyfikacyjny zwierzaka w schronisku!
Baron ma numer identyfikacyjny 2552


Więcej zdjęć: