REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Rafi (piesek)


Alfa (suczka)


Kastor (piesek)


Clyde (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Ares, pies, 2 lata wstecz

Ares (ID: 2541) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:12, 06.12.2021 | Aktualizacja: 22:26, 12.06.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaAres


Gatunek: pies
ID: 2541
Imię: Ares
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Oto Ares. Jest dużym psem, trochę podobnym do owczarka. Może póki co tego nie widać, bo los Aresa nie oszczędzał Trafił do nas niedawno, jest bardzo wychudzonym i zaniedbanym psiakiem, raczej nic dobrego go dotychczas nie spotkało. Pierwszego dnia przerażał go każdy ruch i dźwięk, ale Ares szybko się przekonał, że mimo tego, że przebywa obecnie w schronisku, na pewno będzie coraz lepiej!
Ares jest jeszcze nieśmiały, ale już delikatnie zabiega o uwagę człowieka, lubi głaskanie, pieszczoty, chociaż jeszcze nie do końca wie jak ma się przy tym zachować. Ale mądry z niego psiak, szybko się uczy Dzielnie próbuje spacerować na smyczy w pobliskim lesie. Zostało w nim jeszcze troszkę lęku- kuli się przy gwałtowniejszych ruchach, ale nie wykazuje cienia agresji. Ares bardzo potrzebuje domu i odpowiedzialnego opiekuna, który o niego zadba.
Nie znamy jego stosunku do innych psĂłw i kotĂłw

płeć: pies
ur. ok. 2019
wielkość: duży
kastracja: wkrĂłtce

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Krysia 693 582 891
wolontariuszka Paulina 510 318 643

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Więcej zdjęć: