REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Gonzo (piesek)


Słomka (suczka)


Barry (piesek)


Tuptuś (piesek)


Mówka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Lara, suka, 11 lat wstecz

Lara (ID: 2536) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:27, 05.12.2021 | Aktualizacja: 22:32, 12.06.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaLara


Gatunek: pies
ID: 2536
Imię: Lara
Płeć: suczka
Wiek: 11 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
LARA to sunia średniej wielkości. Ma ciemne wilczaste umaszczenie. Ze względu na swoją dojrzałość została przebadana i możemy się tylko cieszyć, bo jest naprawdę zdrowym psem.
LARA jest u nas stosunkowo niedługo.
Liczymy na to, że znajdzie wkrótce DOM i swojego CZŁOWIEKA.
Z informacji, które uzyskaliśmy wynika, że do schroniska trafiła jako pies błąkający się z drugim psem, jej synem LEMEM. To właśnie z nim dzieli boks na co dzień.
LARA jest bardzo łagodna, otwarta do ludzi i przyjazna do innych zwierząt.
Do kotów ma stosunek neutralny. Nie ma w niej żadnej agresji. Uwielbia jak się na nią zwraca uwagę i głaszcze. Jest spokojna i utrzymuje czystość, więc nie będzie miała problemu z funkcjonowaniem w mieszkaniu. Spacery sprawiają jej przyjemność.Bardzo dobrze chodzi na smyczy zarówno w lesie, jak i mieście.
LARA podczas jazdy samochodem jest spokojna. Sama wchodzi do auta kładzie się i odpoczywa.
LARA skradła już nasze serca a przebywanie z nią to sama przyjemność. Jej oklapnięte uszy i oczy szukające kontaktu z człowiekiem ujmują każdego. To w jaki sposób daje poczucie bezpieczeństwa LEMOWI jest niepowtarzalne. WięĹş matki i syna, w tym przypadku jest ogromna, ale zdajemy sobie sprawę, że podwójne adopcje zdarzają się rzadko, więc jeśli w tym przypadku nie będzie takiej możliwości, aby te dwa psy znalazły WSPÓLNY DOM, musimy im dać szansę na adopcję pojedynczą.
Prosimy jednak, aby rozważyć adopcję tych psów razem, gdyż z pewnością będzie im łatwiej w nowym domu, a opiekunom będzie rosło serce. Zapraszamy do zapoznania się z wizytówką LEMA a przede wszystkim na wspólny spacer z Larą i Lemem.
Olka

płeć: suczka
urodzona: około 2010 roku
wielkość: średnia
kastracja: tak

kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Iwona: 504 018 318
wolontariuszka Daria: 501 445 885

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Więcej zdjęć: