REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Mówka (suczka)


Barry (piesek)


Słomka (suczka)


Gonzo (piesek)


Tuptuś (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Muszka, suka, 1 rok wstecz

Muszka (ID: 2534) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:27, 30.11.2021 | Aktualizacja: 21:26, 05.01.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaMuszka


Gatunek: pies
ID: 2534
Imię: Muszka
Płeć: suczka
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
MUSZKA to nieduża suczka. Jest prześliczna, ma nietuzinkowe umaszczenie, stojące uszka i ciemne oczka. Jest około rocznym pieskiem, niestety nie znamy jej historii, nie wiemy dlaczego takie cudo znalazło się w schronisku. Aktualnie poznaje człowieka z tej dobrej strony. Z dnia na dzień jej nieufność maleje. Uczy się dotyku i głaskania, słucha uważnie i reaguje na ciepłe słowa. Jej ujmujące oczka szukają bezpieczeństwa i bliskości człowieka. Najtrudniejsza okazała się dla niej smycz, nad czym aktualnie intensywnie pracujemy. Daje się brać na ręce i ubieranie w szelki nie stanowi już problemu. Nie ma w niej żadnej agresji. Jest bardzo przyjazna do innych psów, nawet o wiele większych od niej, zaś do kotów ma stosunek neutralny. Do dzieci jest łagodna, obserwuje zabawę ale widać, że to jeszcze dla niej coś nieznanego.
MUSZKA to piesek spokojny, który potrzebuje troszkę czasu aby otworzyć się na nowego opiekuna i nowy dom. Jesteśmy jednak pewni, że jak już zaufa to będzie wspaniałym przyjacielem.
Muszka aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Legionowie.
Serdecznie zachęcamy do poznania Muszki.

płeć: sunia
urodzona: 2020 r.
wielkość: mała
kastracja: wkrótce

kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Iwona: 504018318
wolontariuszka Daria: 501 445 885

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Więcej zdjęć: