REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Dixie (suczka)


Klara (suczka)


Maks (piesek)


Bajt (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Pepe, suka, 1 rok wstecz

Pepe (ID: 2530) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:16, 24.11.2021 | Aktualizacja: 21:21, 06.12.2021
Ogłoszenie dodane przez: dariaPepe


Gatunek: pies
ID: 2530
Imię: Pepe
Płeć: suczka
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
Pepe, nowy w schronisku. Młody, ok roczny. Nawet załatwia się jeszcze czasem jak szczeniak. Znaleziony prawdopodobnie w Pokrzywnicy gdzie błąkał się od jakiegoś czasu.
Znamy się krótko, ale już wiemy, że to spokojny, grzeczny pies. Początkowo przestraszony, skulony, po chwili nieśmiało merda ogonem. Jest posiadaczem pięknej czarnej sierści i niesamowitych oczu. Nie załatwia się w boksie co może znaczyć, że być może miał dom i był nauczony czystości. Ładnie chodzi na smyczy. Całkiem spokojnie podchodzi do innych psów. Generalnie fajny, mądry, spokojny pies.

płeć: pies
wielość duży
ur. 2020
kastracja: bd

Kontakt:
Kasia 691 537 446
Monika 504 878 068

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Więcej zdjęć: