REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Clyde (piesek)


Alfa (suczka)


Kastor (piesek)


Rafi (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Szuka Domu! - Szogun, pies, 2 lata wstecz

Szogun (ID: 2528) - Szuka Domu!

Zostań moim wirtualnym opiekunem!


Data dodania ogłoszenia: 23:04, 24.11.2021 | Aktualizacja: 21:26, 02.01.2023
Ogłoszenie dodane przez: dariaSzogun


Gatunek: pies
ID: 2528
Imię: Szogun
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.
Numer ID w schronisku: 2528

ZOSTAŃ MOIM WIRTUALNYM OPIEKUNEM!

Charakter:
Kiedy Szogun trafił do schroniska, pomyśleliśmy, że taki piękny, młody pies szybko znajdzie dom. Niestety, nic bardziej mylnego. Zapowiada się, że Szogun kolejną zimę spędzi za kratami Zupełnie nie rozumiemy dlaczego! To piękny, młody, kochany psiak, przed nim jeszcze całe życie!
Na domiar złego kilka dni temu Szogun zachorował, okazało się, że to babeszjoza... Niestety, preparat na kleszcze nie uchronił go przed zachorowaniem Na szczęście dzięki naszej szybkiej reakcji i wdrożonemu leczeniu Szogun ma się już całkiem dobrze, ale najedliśmy się strachu!
Szogun uwielbia spacery, kiedy nas widzi wprost nie może doczekać się wyjścia z boksu. Kocha węszyć i zwiedzać las. Nie przepada za innymi samcami, jest za to bardzo pozytywnie nastawiony do suczek, chętnie zamieszka z psią koleżanką . Lubi też mizianki, których sam się domaga
Szukamy dla niego aktywnego domu, który zapewni mu dawkę ruchu odpowiednią do jego potrzeb, ale który jednocześnie będzie pracował nad jego emocjami na spacerach. Sugerujemy również dom bez małych dzieci, Szogun jest po prostu dość duży i zbyt energiczny.
Kto pokocha Szoguna i podaruje mu kochający, odpowiedzialny dom?

płeć: pies
ur. ok. początek 2020
wielkość: średni/duży
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Renata 663 483 861

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej

Sterylizacja/Kastracja: Nie, ale jest warunkiem adopcji.


Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
wolontariuszka Renata
Tel. 663 483 861


UWAGA!!!
Kontaktując się ze schroniskiem należy podać Numer Identyfikacyjny zwierzaka w schronisku!
Szogun ma numer identyfikacyjny 2528


Więcej zdjęć: