REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Giga (suczka)


Drops (piesek)


Opel (piesek)


Jumbo (piesek)


Mleczko (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Szuka Domu! - Szogun, pies, 1 rok wstecz

Szogun (ID: 2528) - Szuka Domu!

Zostań moim wirtualnym opiekunem!


Data dodania ogłoszenia: 23:04, 24.11.2021 | Aktualizacja: 21:37, 05.01.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaSzogun


Gatunek: pies
ID: 2528
Imię: Szogun
Płeć: piesek
Wiek: 1 rok

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.
Numer ID w schronisku: 2528

ZOSTAŃ MOIM WIRTUALNYM OPIEKUNEM!

Charakter:
Szogun to piękny, młody pies. Jest dość duży i ma mnóstwo energii, której nie ma jak spożytkować w schronisku To kochany psiak, który zwyczajnie nie rozumie dlaczego trafił za kraty... Cieszy się na widok wolontariusza, który wychodzi z nim na spacery, nie przepada jednak za przypinaniem smyczy.
Niestety, jego dotychczasowy właściciel nie zadbał też naukę podstawowych psich psio-ludzkich spraw takich jak zwyczajny spacer. Być może on w ogóle nie wie co to jest..? Podejrzewamy też, że mógł być trzymany na bardzo krótkiej smyczy podczas spacerów. Szogunowi ciężko się skupić, rozpraszają go napotkane psy, do których mocno ciągnie. Podczas spacerów jest bardzo podekscytowany otoczeniem, dlatego jego przyszły opiekun będzie musiał wykazać się konsekwencją w pokazaniu Szogunowi, że spacer może być ciekawy i sprawiać wszystkim przyjemność. Szukamy dla niego aktywnego domu, który zapewni Szogunowi odpowiednia dawkę ruchu, ale który jednocześnie będzie pracował nad jego wyciszeniem i opanowaniem emocji. Sugerujemy również dom bez małych dzieci ze względu na temperament Szoguna.
Jesteśmy przekonani, że przy konsekwentnym opiekunie Szogun zamieni się w cudownego psa.

płeć: pies
ur. ok. początek 2020
wielkość: duży
kastracja: bd
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Kasia 693 011 507
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.

Sterylizacja/Kastracja: Nie, ale jest warunkiem adopcji.


Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
wolontariuszka Kasia
Tel. 693 011 507


UWAGA!!!
Kontaktując się ze schroniskiem należy podać Numer Identyfikacyjny zwierzaka w schronisku!
Szogun ma numer identyfikacyjny 2528


Więcej zdjęć: