REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Klara (suczka)


Bajt (piesek)


Dixie (suczka)


Maks (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Lampart, pies, 8 lat wstecz

Lampart (ID: 2524) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:23, 19.11.2021 | Aktualizacja: 21:11, 04.04.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaLampart


Gatunek: pies
ID: 2524
Imię: Lampart
Płeć: piesek
Wiek: 8 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Lampart, dla przyjaciół Maksio, jest około ośmioletnim, dużym, fantastycznie umaszczonym psem. Na co dzień Lampart przebywa w boksie ze średnich rozmiarów sunią, z którą się świetnie dogaduje. Z natury jest lękliwy i nieufny, ale nie przejawia oznak agresji. Lampart trafił do schroniska w Józefowie koło Legionowa stosunkowo niedawno. Wtedy jego ulubionym miejscem była buda, a na chwilę obecną Maks stawia dziarskie kroki w lesie i bardzo dobrze mu idzie.
A co wspólnego ma nasz Lamparcik z prawdziwym Lampartem? Otóż jak Lampart komuś zaufa jest jak kot i nadstawia się do głaskania. Nieprawdą jest, że lamparty zamieszkują tylko teren Azji i Afryki bo w Józefowie też czeka na Państwa Lampart.
Idealnym domem dla Lamparta byłby taki z suczką rezydentką, która byłaby dla niego przewodnikiem. Idealnym miejscem zamieszkania dla Lamparta byłby dom z ogrodem. Lampart potrzebuje trochę czasu zanim zaufa, ale jak mu się już uda to na całego!
Serdecznie zapraszamy na spacer zapoznawczy z Lampartem do schroniska w Józefowie koło Legionowa.

płeć: samiec
urodzony: około 2013 roku
wielkość: duży
kastracja: tak
kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Daria:501 445 885
wolontariuszka Dorota: 506711157

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Więcej zdjęć: