REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Łobuz (piesek)


Tosia (suczka)


Tina (suczka)


Gutek (piesek)


Fredzia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Misia, suka, 1 rok wstecz

Misia (ID: 2520) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:42, 08.11.2021 | Aktualizacja: 21:09, 05.12.2021
Ogłoszenie dodane przez: dariaMisia


Gatunek: pies
ID: 2520
Imię: Misia
Płeć: suczka
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
Miłość, ciepły kąt, pełna miska, miękkie posłanie...
Nie, to nie jest historia Misi. To tylko kilka rzeczy, których Misia nigdy do tej pory nie doświadczyła
Łańcuch i zimna buda, to było całe życie młodziutkiej Misi!
Na szczęście teraz dziewczyna zaczyna uczyć się, że buda owszem, jest, ale ciepła i z miękkim kocykiem, o łańcuchu powinna zaraz zapomnieć, a człowiek jest całkiem fajny! No i miska też pełna i w dodatku są w niej smaczne rzeczy Przed Misią jeszcze długa droga, ale już widzimy jak duże robi postępy! Zaczyna domagać się naszej uwagi, jakby chciała powiedzieć: hej, jestem tu, zajmij się mną! Spacery robią się coraz ciekawsze, ale jest jeszcze trochę stresu i niepewności, w końcu to nowy teren, jest no i te szelki... eh, z szelkami łatwo nie jest, ale jest coraz lepiej
Na szczęście Misia to kochana i pojętna uczennica, jest ciekawska, a to duży plus! Po prostu wszystko co ją teraz otacza, jest dla niej nowe, uczy się życia on nowa np. obserwując inne psiaki.
Misia oswaja się jeszcze z dotykiem, po prostu wcześniej nikt jej nie pokazał jak to jest być przytulanym, głaskanym i tak zwyczajnie kochanym. W kontaktach z innymi psami jest odrobinę nieśmiała, ale polubiła się z Lamią, szaleja razem na wybiegu
Jeśli ktoś będzie chciał adoptować Misię, będzie musiał przygotować się na kilka spotkań/spacerów adopcyjnych. Ta suczka zasługuje na dom najlepszy z możliwych, swoje już wycierpiała sugerujemy dom lub mieszkanie w spokojnej, cichej okolicy.

płeć: suczka
ur. ok 2020
wielkość: średnia
kastracja: wkrótce
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Monika 504 878 068


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: